jornada
09 بهمن 1401 - 01:39

افراد توانمند و علمی وارد «جهاد تبیین» شوند

استاندار سمنان گفت: برنامه‌های اطلاع‌رسانی و تبیین‌گری با استفاده از افراد توانمند، علمی و دارای بیان رسا و شیوا انجام گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان شنبه‌شب در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان سمنان که بدون دعوت از خبرنگاران برگزار شد، اظهار کرد: ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت بسیار مناسبی است تا عملکرد نظام را در راستای جهاد تبیین برای آحاد اقشار جامعه اطلاع‌رسانی کنیم.

وی افزود: جامعه دانش‌آموزی امروز از اطلاعات روز دنیا بهره‌مند بوده و نیاز است تا افراد و مجریان طرح در راستای تبیین‌گری، از توانمندی علمی و بیان رسا و شیوا برخوردار باشند.

هاشمی تصریح کرد: اعتبارات لازم در خصوص امر جهاد تبیین به‌صورت ویژه در دستگاه‌های اجرایی متولی امر دیده شود و تخصیص یابد.

استاندار سمنان عنوان کرد: خانواده‌ها در بحث تأثیرگذاری آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی جهاد تبیین برای دانش‌آموزان نقش بسزایی را ایفا می‌کنند.

هاشمی گفت: ارتباط بین مسؤولان آموزش و پرورش و مدارس با اولیای دانش‌آموزان در راستای تأثیرگذاری هرچه بیشتر طرح تبیین‌گری و آگاهی‌بخشی باید تقویت شود.

وی گفت: ضرورت دارد تا برنامه‌های اطلاع‌رسانی و تبیین‌گری با توجه به نیاز جامعه هدف و با استفاده از افراد توانمند و علمی دارای بیان رسا و شیوا در امر اطلاع‌رسانی و پاسخگویی انجام گیرد.

پایان پیام/74001/م/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1003773